Książka Rezerwacji

Wygodna i poręczna Książka w formacie A4, ułatwiająca zarządzanie rezerwacjami. Przeznaczona dla obiektów posiadających do 10 pokoi. Cena za 1 sztukę.
5 zł
zamów

Planer Rezerwacyjny

Planer w formacie B3, 25 arkuszy. Duża i wygodna powierzchnia do opisanie rezerwacji, kalendarz, miejsce na notatki. Cena za 1 szt.

10 zł
zamów

Karty Pocztowe

Mogą posłużyć jako zwyczajne widokówki, karty okolicznościowe, jubileuszowe, zaproszenia, hotelowe pocztówki. Doskonale sprawdzą się jako reklama obiektu turystycznego. Cena za 1 szt. przy zamówieniu 1000 szt.
0.3 zł
zamów
Zlecenia realizujemy w terminie 3 do 5 dni roboczych od daty akceptacji projektu lub przyjęcia zlecenia z materiałów klienta spełniających warunki druku cyfrowego. Podane ceny druku formatowego podano dla 10% powierzchni zadruku i mogą ulec zmianie. Dowozimy zamówienia powyżej 150 zł brutto na terenie Jeleniej Góry. Przesyłki wysyłamy na życzenie klienta Pocztą Polską lub kurierem DHL. Do ceny przesyłki doliczony jest koszt opakowania w zależności od jego wagi oraz rozmiaru. Cena przesyłki jest każdorazowo obliczana i dodawana w "kalkulatorze" do ceny towaru. Podawane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i sprzedający zastrzega sobie prawo do jej skorygowania w przypadku błędu.