O nas

Jesteśmy nowoczesną drukarnią cyfrową z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym zapleczem sprzętowym. Realizujemy wszystkie etapy zleceń poligraficznych: począwszy od pomysłu, projektu graficznego, wydruków próbnych, na druku cyfrowym kończąc. Naszym zadaniem jest dostarczanie kompleksowych usług poligraficznych. Specjalizujemy się w druku małych i średnich nakładów. Druk cyfrowy jest niezastąpionym narzędziem do personalizacji różnego rodzaju produktów, dlatego chcemy polecić nasze usługi również w tym zakresie.

Drukujemy plakaty, foldery, katalogi, dyplomy, ulotki, wizytówki, listowniki, identyfikatory, materiały szkoleniowe, zaproszenia, karnety, kartki okolicznościowe, kalendarze, książki, etykiety na CD i wiele innych. Najnowocześniejszy system druku cyfrowego Konica Minolta C652 oraz maszyny pomocnicze pomagają nam sprostać wymaganiom klientów. Pozwalają na realizację niskonakładowych zleceń w rekordowo krótkim czasie przy doskonałej jakości i atrakcyjnej cenie.

Projektant, konstruktor, grafik komputerowy lub pracownik biura który przygotował projekt w komputerze, nie musi przebijać się przez zatłoczone ulice aby przekazać zlecenie do druku. Zamawiając on-line przekazuje plik internetem do realizacji, a po kilku dniach lub nawet godzinach (express) są gotowe do odbioru. Gotowe prace powyżej 150 zł są dowożone bezpłatnie (Jelenia Góra i okolice) a zlecenia z poza rejonu wysyłamy Pocztą Polską lub kurierem. To nie fantazja lecz standard z którego na co dzień korzysta duża część klientów firmy.

Nieustannie podnosimy jakość oferowanych produktów ponieważ nastawiamy się na długofalową współpracę. Produkty najwyższej jakości bronią się same.

Najważniejsze jest zadowolenie klienta. Jesteśmy po to, aby wam pomagać.
Zlecenia realizujemy w terminie 3 do 5 dni roboczych od daty akceptacji projektu lub przyjęcia zlecenia z materiałów klienta spełniających warunki druku cyfrowego. Podane ceny druku formatowego podano dla 10% powierzchni zadruku i mogą ulec zmianie. Dowozimy zamówienia powyżej 150 zł brutto na terenie Jeleniej Góry. Przesyłki wysyłamy na życzenie klienta Pocztą Polską lub kurierem DHL. Do ceny przesyłki doliczony jest koszt opakowania w zależności od jego wagi oraz rozmiaru. Cena przesyłki jest każdorazowo obliczana i dodawana w "kalkulatorze" do ceny towaru. Podawane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i sprzedający zastrzega sobie prawo do jej skorygowania w przypadku błędu.